29.10.2020. Četvrtak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati gradskog prvenstva u stonom tenisu
08.10.2020.

Gradsko prvenstvo u stonom tenisu održano je stonoteniskom centru u Subotici u sredu 7. oktobra. Prvenstvo je organizovao Savez za školski sport uz pomoć tehničku podršku STK Spartak

Osnovne škole

UČENICI - Ekipno:

  • OŠ „Jovan Mikić“ – ŠC „Dositej Obradović“ 2:0 
  • OŠ „Đuro Salaj“ – OŠ „Žarko Zrenjanin“ 2:0 
  • OŠ „Đuro Salaj“ – OŠ „Matko Vuković“ 1:2 
  • ŠC „Dositej Obradović“ - OŠ „Đuro Salaj“ 2:1 
  • OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 

T A B E L A:

  1. OŠ „Jovan Mikić“
  2. OŠ „Matko Vuković“
  3. ŠC „Dositej Obradović“
  4. OŠ „Đuro Salaj“
  5. OŠ „Žarko Zrenjanin"

UČENICI - Pojedinačno:

  • Stefan Bojanić, ŠC „Dositej Obradović“ – Veljko Bakić „OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Davor Imrić, OŠ „Žarko Zrenjanin“ – Veljko Nikolić, OŠ „Matko Vuković“ 0:2 
  • Kristian Vaš, ŠC „Dositej Obradović“ – Luka Vidović „OŠ „Matko Vuković“ 0:2 
  • Ernan Kadrija, OŠ „Đuro Salaj“ – Nemanja Maleš, OŠ „Matko Vuković 0:2 
  • Nemanja Mesaroš, OŠ „Žarko Zrenjanin“ – Semir Karso, OŠ „Dositej Obradović“ 0:2 
  • Stefan Bojanić, ŠC „Dositej Obradović“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 
  • Veljko Nikolić, OŠ „Matko Vuković“ – Luka Vidović „OŠ „Matko Vuković“ 2:1 
  • Miloš Matković, OŠ „Jovan Mikić“ - Nemanja Maleš, OŠ „Matko Vuković 2:0 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Semir Karso, OŠ „Dositej Obradović“ 2:0 
  • Miloš Matković, OŠ „Jovan Mikić“ – Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ 0:2 
  • Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ - Veljko Nikolić, OŠ „Matko Vuković“ 2:0 
  • Miloš Matković, OŠ „Jovan Mikić“ - Miloš Matković, OŠ „Jovan Mikić“ 2:0 
  • Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić 2:1 

P L A S M A N

  1. Marino Jozić, OŠ „Miroslav Antić“
  2. Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“
  3. Miloš Matković, OŠ „Jovan Mikić“ 

GRADSKO PRVENSTVO – Osnovne škole UČENICE - Ekipno:

  • ŠC „Dositej Obradović“ - OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 

T A B E L A

  1. ŠC „Dositej Obradović“
  2. OŠ „Đuro Salaj“ 

UČENICE - Pojedinačno:

  • Selmia Kadria, „OŠ „Đuro Salaj“ – Kijana Salijević, ŠC „Dositej Obradović“ 0:2 
  • Noemi Božitš, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Anrea Engi, OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 
  • Tatjana Horvat, , OŠ „Đuro Salaj“ – Stefana Balaž, ŠC „Dositej Obradović“ 0:2 
  • Kijana Salijević, ŠC „Dositej Obradović“ – Anja Budanović, ŠC „Dositej Obradović“ 2:1 
  • Noemi Božitš, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Stefana Balaž, ŠC „Dositej Obradović“ 2:0 
  • Anja Budanović, ŠC „Dositej Obradović“ – Stefana Balaž, ŠC „Dositej Obradović“ 1:2 
  • Noemi Božitš, OŠ „Sečenji Ištvan“ - Kijana Salijević, ŠC „Dositej Obradović“ 2:0 

P L A S M A N

  1. Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“
  2. Kijana Salijević, ŠC „Dositej Obradović“
  3. Stefana Balaž, ŠC „Dositej Obradović“ 
368_1.jpg

GRADSKO PRVENSTVO – Sredne škole (M) UČENICI - Ekipno:

  • Gimnazija „Svetozar Marković“ – Muzička škola 2:0 
  • HTŠ – Politehnička škola 1:2 Muzička škola - HTŠ 0:2 
  • Gimnazija „Svetozar Marković“ - Politehnička škola 2:0 

T A B E L A

  1. Gimnazija „Svetozar Marković“
  2. Politehnička škola
  3. HTŠ 

UČENICI - Pojedinačno:

  • Miloš Jovanović, Muzička škola – Marko Kolar, Politehnička škola 0:2 
  • Mark Toldi, Politehnička škola – Oliver Đurković, Muzička škola 2:0 
  • Strahinja Segedinski, Muzička škola - Luka Obradović, Politehnička škola 0:2 
  • Vedran Bošnjak, Gimn. „Svetozar Marković“ – Nemanja Mijatov, HTŠ 2:0 
  • Lehel Stojan Kiš, Poltehnička škola - Marko Kolar, Politehnička škola 2:0 
  • Bogdan Gvozdenović, Gimn. „Svetozar Marković“ - Luka Obradović, Politehnička škola 2:0 
  • Dušan Kozlica, HTŠ - Mark Toldi, Politehnička škola 2:0 
  • Lehel Stojan Kiš, Politehnička škola - Vedran Bošnjak, Gimn. „Svetozar Marković“ 2:1 
  • Bogdan Gvozdenović, Gimn. „Svetozar Marković“ - Dušan Kozlica, HTŠ 2:1 
  • Vedran Bošnjak, Gimn. „Svetozar Marković“ - Dušan Kozlica, HTŠ 2:0 
  • Bogdan Gvozdenović, Gimn. „Svetozar Marković“ - Lehel Stojan Kiš, Politehnička škola 2:1 

P L A S M A N

  1. Bogdan Gvozdenović, Gimn. „Svetozar Marković“
  2. Lehel Stojan Kiš, Politehnička škola
  3. Vedran Bošnjak, Gimn. „Svetozar Marković“ 

GRADSKO PRVENSTVO –Sredne škole (Ž) UČENICE - Ekipno:

  • Gimnazija „Kostolanji Deže“ – Politehnička škola 2:0 

T A B E L A

  1. Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Politehnička škola 

UČENICE - Pojedinačno:

  • Rebeka Lacko, Politehnička škola – Stefanija Apro, Gimn. „Kostolanji Deže“ 0:2 
  • Reka Lacko, Politehnička škola – Laura Kolar, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0 
  • Sonja Stevanović, SŠ „Žarko Zrenjanin“ – Nataša Curnović, Politehnička škola 0:2 
  • Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Stefanija Apro, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0
  • Reka Lacko, Politehnička škola – Nataša Curnović, Politehnička škola 0:2
  •  Stefanija Apro, Gimn. „Kostolanji Deže“ - Reka Lacko, Politehnička škola 1:2 
  • Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“ - Nataša Curnović, Politehnička škola 2:0 

P L A S M A N

  1. Regina Seke, Gimnazija „Kostolanji Deže“
  2. Nataša Curnović, Politehnička škola
  3. Reka Lacko, Politehnička škola