08.04.2020. Sreda

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Održan Aktiv nastavnika fiztičkog vaspitanja
10.02.2020.

Aktiv nastavnika fizičkog vaspitanja održan je 10. februara u Svečanoj sali Sportskog saveza grada Subotice sa sledećim dnevnim redom

  1. Evidencija prijava škola po sportovima za takmičenja u II polugodištu šk. 2019/2020.
  2. Žrebanje za takmičenje u futsalu,
  3. Podela diploma sa Okružnog prvenstva u plivanju,
  4. Tekuća pitanja.

Tačka 1. Radoslav Svirčev je obavestio Aktiv o broju prijavljenih škola za takmičenja u II polugodištu školske 2019/2020 godine. 

353_3.jpg

Tačka 2. Određeni su domaćini i grupe za takmičenje u futsalu.

                             OSNOVNE  ŠKOLE - FUTSAL

                   GRADSKO PRVENSTVO - UČENICI

“A” Grupa,   Škola domaćin: OŠ “Majšanski put”  utorak,  10.03.2020.   09:00

1. OŠ “Majšanski put”

2. OŠ “Đuro Salaj”

3. OŠ “Hunjadi Janoš” Čantavir

4. OŠ “Ivan Goran Kovačić”

 

“B” Grupa,   Škola domaćin: OŠ “Sonja Marinković”  ponedeljak,   09.03.2020. 10:00   

1. OŠ “Sonja Marinković”

2. OŠ “Miroslav Antić” Palić

3. OŠ “Kizur Ištvan”

4.OŠ “Sveti Sava”

“C” Grupa,  Škola domaćin: OŠ “Sečenji Ištvan”  četvrtak, 12.03.2020. 09:00

1. OŠ “Sečenji Ištvan”

2. OŠ “Ivan Milutinović”

3. OŠ “Jovan Mikić”

4. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

 “D” Grupa,   Škola domaćin: OŠ “Vuk Karadžić” Bajmok   sreda,  11.03.2020. 09:00

1. OŠ “Vuk Karadžić” Bajmok       

2. OŠ “Pionir” Stari Žednik

3. OŠ “Bosa Milićević” Novi Žednik

4. OŠ “Matija Gubec” Tavankut

Finale: Škola domaćin: ……………………………..     utorak 17.03.2020.                

                                    GRADSKO PRVENSTVO – UČENICE              

“A” Grupa,   Škola domaćin: OŠ “Vuk Karadžić” Bajmok   sreda,  11.03.2020. 11::30

1. OŠ “Vuk Karadžić” Bajmok

2. OŠ “Pionir” Stari Žednik

3. OŠ “Bosa Milićević” Novi Žednik

4. OŠ “Hunjadi Janoš” Čantavir

 “B” Grupa,   Škola domaćin: OŠ “Sečenji Ištvan”              četvrtak, 12.03.2020. 11:30       

1. OŠ “Sečenji Ištvan”

2. OŠ “Kizur Ištvan”

3. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”

4. OŠ “Jovan Mikić”

5. OŠ “10. Oktobar”

Finale: Škola domaćin: ……………………………..  sreda, 18.03.2020.

              OKRUŽNO PRVENSTVO – OSNOVNA ŠKOLA

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Ponedeljak, 23.03.2020. 10:00

 

       MEĐUOKRUŽNO PRVENSTVO – OSNOVNA ŠKOLA

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Utorak, 31.03.2020. 09:30

                             

                          SREDNJE  ŠKOLE  - FUTSAL                   

             Učenici                                                               Učenice

1. Hemijsko-Tehnološka škola                            1.  Hemijsko-Tehnološka škola                            

2. Srednja Medicinska škola                                2.  Politehnička škola

3. TŠ “Ivan Sarić”                                                 3. TŠ “Ivan Sarić”                                                

4. Gimnazija “Svetozar Marković”                       

5. ESŠ “Bosa Milićević”                                      

 

                     GRADSKO PRVENSTVO – UČENICI

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Ponedeljak, 16.03.2020. 08:00

 

                     GRADSKO PRVENSTVO – UČENICE

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Utorak, 17.03.2020. 08:00

 

                OKRUŽNO PRVENSTVO – SREDNJA ŠKOLA

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Ponedeljak, 23.03.2020. 09:00

 

           MEĐUOKRUŽNO PRVENSTVO – SREDNJA ŠKOLA

Škola domaćin: TŠ “Ivan Sarić” Ponedeljak, 30.03.2020. 09:30

 

              OKRUŽNO PRVENSTVO – GIMNASTIKA

  • UČENICI, sreda 26.02.2020.

Prijava i zagrevanje takmičara 10:00

  • UČENICE, četvrtak 27.02.2020.

Prijava i zagrevanje takmičarki 10:00

 

               OKRUŽNO PRVENSTVO – STRELJAŠTVO

Škola domaćin: Politehnička škola, četvrtak, 02.04.2020. 10:00

 

         OKRUŽNO PRVENSTVO – MALE  OLIMPIJSKE  IGRE

Škola domaćin: OŠ “Ivan Milutinović” Utorak, 07.04.2020. 14:00

353_2.jpg

3. U trećoj tačci dnevnog reda Siniša Repija je podelio diplome za osvojena  I-II-III mesto na Okružnom prvenstvu u plivanju.

4. Savez za školski sport Srbije je i ove školske godine pokrenuo projekat: „Đak reporter“ u koji su uključene novinarske sekcije osnovnih i srednjih škola Srbije. To je dobra prilika da se još kvalitetnije objavljuju aktivnosti sa školskih sportskih takmičenja. Na taj način, bi se dodatno vrednovao rad profesora fizičkog vaspitanja i njihov trud animiranja učenika da se bave sportskim aktivnostima.

Svim nastavnicima, profesorima fizičkog vaspitanja, podeljeni su privesci sa logom Saveza za školski sport i pedagoge fizičke kulture Grada Subotice.

Zapisnik sa Aktiva