23.10.2019. Sreda

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rezultati Lige Su šampiona
26.09.2019.

Liga Su šampionа održan je na terenu Futsal Teren “Kutens” u Dudovoj šuma u sredu 25.septembra u konkurenciji učenika i učenica.

UČENICI:

  • A grupa: OŠ “Majšanski put”,OŠ “Bosa Milićević”, OŠ “Sveti Sava” 
  • B grupa OŠ “Jovan Mikić”, OŠ “Kizur Ištvan”, “Sonja Marinković”, OŠ “Miroslav Antić” 
  • C grupa OŠ “Sečenji Ištvan”, OŠ “Matija Gubec”, “Jovan Jovanović Zmaj” 
  • D grupa OŠ “Ivan Milutinović”, OŠ “Hunjadi Janoš”, “Pionir” 

Teren 1:

  • 09:00 OŠ "Bosa Milićević" - OŠ "Sveti Sava" (A1) 2:0
  • 09:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Miroslav Antić" (B1) 1:1 / 3:1
  • 10:00 OŠ "Sveti Sava" - OŠ "Majšanski put" (A2) 3:2
  • 10:30 OŠ "Kizur Ištvan" - OŠ"Sonja Marinković" (B2) 1:1 / 1:2
  • 11:00 OŠ "Majšanski put” - OŠ “Bosa Milićević” (A3) 8:0
  • 11:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Sonja Marinković" (B) 2:2 / 6:7
  • 12:30 OŠ "Majšanski put” - OŠ "Sonja Marinković" (E) 1:5
  • 13:00 OŠ "Sonja Marinković" - OŠ “Sečenji Ištvan” 5:2 

Teren 2.

  • 09:00 OŠ "Matija Gubec" - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" (C1) 1:3
  • 09:30 OŠ "Hunjadi Janoš" - OŠ "Pionir" (D1) 0:2
  • 10:00 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Matija Gubec" (C2) 7:0
  • 10:30 OŠ "Ivan Milutinović" - OŠ "Hunjadi Janoš" (D2) 2:0
  • 1:00 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" - OŠ "Sečenji Ištvan" (C3) 1:3
  • 11:30 OŠ "Pionir" – OŠ "Ivan Milutinović" (D3) 2:4
  • 12:00 OŠ "Miroslav Antić" - OŠ "Kizur Ištvan” 3:2
  • 12:30 OŠ "Sečenji Ištvan - OŠ "Ivan Milutinović" (F) 1:0
  • 13:00 OŠ "Majšanski put” - OŠ "Ivan Milutinović 4:2 

Grupa “A” - Tabela

  1. OŠ “Majšanski put” 2 1 0 1 10:3 4
  2. OŠ “Sveti Sava” 2 1 0 1 3:4 4
  3. OŠ “Bosa Milićević” 2 1 0 1 2:8  4

Grupa “B” - Tabela

  1. OŠ “Sonja Marinković”
  2. OŠ “Jovan Mikić”
  3. OŠ “Miroslav Antić”
  4. OŠ “Kizur Ištvan” 

Grupa “C” - Tabela

  1. OŠ “Sečenji Ištvan” 2 2 0 0 10:1 6
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 2 1 0 1 4:4 3
  3. OŠ “Matija Gubec” 2 0 0 2 1:10 0 

Grupa “D” - Tabela

  1. OŠ “Ivan Milutinović” 2 2 0 0 6:2 6
  2. OŠ “Pionir” 2 1 0 1 4:4 3
  3. OŠ “Hunjadi Janoš” 2 0 0 2 0:4 0 

Konačan plasman:

  1. OŠ “Sonja Marinković”
  2. OŠ “Sečenji Ištvan”
  3. OŠ “Majšanski put”
  4. OŠ “Ivan Milutinović” 

UČENICE:

  • A grupa: OŠ "Jovan Mikić", OŠ "Sečenji Ištvan",OŠ "Pionir"
  • B grupa: OŠ "Bosa Milićević", OŠ "Hunjadi Janoš", OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", 

Teren 1:

  • 14:00 OŠ "Pionir" - OŠ "Sečenji Ištvan" (A1) 1:1
  • 14:30 OŠ "Jovan Mikić" - OŠ "Pionir" (A2) 1:2
  • 15:00 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Jovan Mikić" (A3) 5:0
  • 15:30 OŠ "Sečenji Ištvan" - OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", 4:0 

Teren 2:

  • 14:00 OŠ "Bosa Milićević" - OŠ "Hunjadi Janoš" (B1) 5:2
  • 14:30 OŠ "Hunjadi Janoš"- OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" (B2) 1:6
  • 15:00 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" - OŠ "Bosa Milićević" (B3) 7:1
  • 15:30 OŠ “Pionir” - OŠ "Bosa Milićević" 2:1 

Grupa “A” - Tabela

  1. OŠ “Sečenji Ištvan” 2 2 0 0 6:1 4
  2. OŠ “Pionir” 2 1 0 1 3:2 4
  3. OŠ “Jovan Mikić” 2 0 0 2 1:7 0 

Grupa “B” - Tabela

  1. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 2 2 0 0 13:2 6
  2. OŠ “Bosa Milićević” 2 1 0 1 6:9 3
  3. OŠ “Hunjadi Janoš” 2 0 0 2 3:11 0 

Konačan plasman:

  1. OŠ “Sečenji Ištvan”
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 
  3. OŠ “Pionir”
  4. OŠ “Bosa Milićević”