23.10.2019. Sreda

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Satnica takmičenja "Liga SU šampiona" - Futsal
24.09.2019.

Liga Su šampiona u futsalu održaće se u sredu 25. septembra u konkurenciji učenika i učenica po sledećem rasporedu:  

UČENICI: 

  • A grupa: “Majšanski put”, “Bosa Milićević”, “Sveti Sava” 
  • B grupa “Jovan Mikić”, “Kizur Ištvan”, “Sonja Marinković”, “Miroslav Antić” 
  • C grupa “Sečenji Ištvan”, “Matija Gubec”, “Jovan Jovanović Zmaj” 
  • D grupa “Ivan Milutinović”, “Hunjadi Janoš”, “Pionir” 

Teren 1.

  • 09:00 "Bosa Milićević" – "Sveti Sava" (A1) 
  • 09:30 "Jovan Mikić" – "Miroslav Antić" (B1) 
  • 10:00 "Sveti Sava" - "Majšanski put" (A2) 
  • 10:30 "Kizur Ištvan" – "Sonja Marinković" (B2) 
  • 11:00 "Majšanski put” – “Bosa Milićević” (A3)
  • 11:30 Pobednik B 1 – Pobednik B 2 (B) 
  • 12:30 Pobednik grupe A – Pobednik grupe B (E) 
  • 13:00 Za I mesto: Pobednik E – Pobednik F 
Teren 2.
 
  • 09:00 "Matija Gubec" – "Jovan Jovanović Zmaj"  (C1)
  • 09:30 "Hunjadi Janoš" – "Pionir"  (D1)
  • 10:00 "Sečenji Ištvan" – "Matija Gubec" (C2)
  • 10:30 "Ivan Milutinović" – "Hunjadi Janoš" (D2)
  • 11:00 "Jovan Jovanović Zmaj" – "Sečenji Ištvan" (C3)
  • 11:30 "Pionir" - "Ivan Milutinović"  (D3)
  • 12:00 Poraženi B1 – Poraženi B2 (B)
  • 12:30 Pobednik grupe C – Pobednik grupe D (F)
  • 13:00 Za III mesto: Poraženi E – Poraženi F 

UČENICE:

  • A grupa: "Jovan Mikić", "Jovan Jovanović Zmaj", "Sečenji Ištvan", "Pionir" 
  • B grupa: "Bosa Milićević", "Hunjadi Janoš", "Kizur Ištvan" 

Teren 1:

  • 14:00 "Jovan Jovanović Zmaj" – "Sečenji Ištvan" (A1) 
  • 14:30 "Jovan Mikić" – "Pionir" (A2) 
  • 15:00 Pobednik A 1 – Pobednik A 2 (A3) 
  • 15:30 Za I mesto: Pobednik A3 – Prvoplasirani B 

Teren 2:

  • 14:00 "Bosa Milićević" – "Hunjadi Janoš" (B1)
  • 14:30 "Hunjadi Janoš"- "Kizur Ištvan" (B2)
  • 15:00 "Kizur Ištvan" - "Bosa Milićević" (B3)
  • 15:30 Za 3. mesto: Poraženi A3 – Drugoplasirani B