27.05.2019. Ponedeljak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Odigrana Liga Su šampiona u futsalu
04.10.2018.

U protekla dva dana na terenima "Kutens" u Dudovoj šumi odigrana je Liga Su šampiona u futsalu u konkurenciji učenika i učenica osnovnih škola. 

U obe konkurencije trijumfovali su đaci OŠ "Sečenji Ištvan". Među učenicima đaci ove škole su u finalu nakon penal serije savladali OŠ "Jovan Mikić" sa 3:2. Treće mesto pripalo je OŠ "Majšanski put". U konkurenciji učenica OŠ "Sečenji ištvan" je u finalu bila bolja od OŠ 2Bosa Milićević iz Novog Žednika, dok je treće mesto pripalo učenicama OŠ "Pionir" iz Starog Žednika. 

Rezultati u konkurenciji učenika: 

Grupa A

  • OŠ „Matija Gubec“ - OŠ „Jovan Mikić“ 1:2 
  • OŠ „Miroslav Antić“ - OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 3:1 
  • OŠ „Jovan Mikić“ - OŠ „Miroslav Antić“ 2:0 
  • OŠ „Matija Gubec“ - OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 0:1 

TABELA:

  1. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  2. OŠ „Miroslav Antić“ Palić
  3. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica
  4. OŠ „Matija Gubec“ Tavankut 

Grupa B:

  • OiSŠ „Žarko Zrenjanin“ - OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 0:2 
  • OŠ „Ivan Milutinović“ - OŠ „Ivan Goran Kovačić“ 1:1 / 3:2 
  • OŠ „Kizur Ištvan“ - OŠ „Sveti Sava“ 6:1 
  • OŠ „Kizur Ištvan“ - OŠ „Ivan Milutinović“ 1:2 
  • OŠ „Ivan Goran Kovačić“ - OŠ „Sveti Sava“ 0:3 

TABELA:

  1. OŠ „Ivan Milutinović“ Subotica
  2. OŠ „Kizur Ištvan“ Subotica
  3. OŠ „Sveti Sava“ Subotica
  4. OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Subotica
  5. OiSŠ „Žarko Zrenjanin“ Subotica 

Grupa C:

  • OŠ „Pionir“ - OŠ „Majšanski put“ 2:4 
  • OŠ „Hunjadi Janoš“ - OŠ „Đuro Salaj“ 3:1 
  • OŠ „Majšanski put“ - OŠ „Hunjadi Janoš“ 3:0 
  • OŠ „Pionir“ - OŠ „Đuro Salaj“ 2:0 

TABELA:

  1. OŠ „Majšanski put“ Subotica
  2. OŠ „Hunjadi Janoš“ Čantavir
  3. OŠ „Pionir“ Stari Žednik
  4. OŠ „Đuro Salaj“ Subotica 

Grupa D:

  • OŠ „Bosa Milićević“ - OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:6 
  • OŠ „Petefi Šandor“ - OŠ „Vladimir Nazor“ 2:1 
  • OŠ „Sečenji Ištvan“ - OŠ „Petefi Šandor“ 1:0 
  • OŠ „Bosa Milićević“ - OŠ „Vladimir Nazor“ 2:4 

TABELA:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica
  2. OŠ „Petefi Šandor“ Hajdukovo
  3. OŠ „Vladimir Nazor“ Đurđin
  4. OŠ „Bosa Milićević“ Novi Žednik 

POLUFINALE: 

  • OŠ „Jovan Mikić“ - OŠ „Ivan Milutinović“ 1:1 / 3:1 
  • OŠ „Majšanski put“ - OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:3 

UTAKMICA ZA III MESTO:

  • OŠ „Ivan Milutinović“ - OŠ „Majšanski put“ 1:3

FINALE:

  • OŠ „Jovan Mikić“ - OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:0 / 2:3 

PLASMAN:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica 
  2. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  3. OŠ „Majšanski put“ Subotica
278_1.jpg
OŠ "Sečenji Ištvan"
 
278_2.jpg
OŠ " Jovan Mikić"
 
278_3.jpg
OŠ "Majšanski put"

--------------------------------------------------------------------------

Rezultati u konkurenciji učenica 

Grupa A:

  • OŠ „Bosa Milićević“ - OŠ „Đuro Salaj“ 3:0 
  • OŠ „Đuro Salaj“ - OŠ „10. Oktobar“ 0:4 
  • OŠ „10. Oktobar“ - OŠ „Bosa Milićević“ 2:5 

TABELA:

  1. OŠ „Bosa Milićević“ Novi Žednik
  2. OŠ „10. Oktobar“ Subotica
  3. OŠ „Đuro Salaj“ Subotica 

Grupa B:

  • OŠ „Hunjadi Janoš“ - OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:6 
  • OŠ „Sečenji Ištvan“ - OŠ „Pionir“ 2:0 
  • OŠ „Pionir“ - OŠ „Hunjadi Janoš“ 3:1 

TABELA:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica
  2. OŠ „Pionir“ Stari Žednik
  3. OŠ „Hunjadi Janoš“ Čantavir 

UTAKMICA ZA 5. MESTO:

  • OŠ „Đuro Salaj“ - OŠ „Hunjadi Janoš“ 0:1 

UTAKMICA ZA 3. MESTO:

  • OŠ „10. Oktobar“ - OŠ „Pionir“ 1:3

FINALE: 

  • OŠ „Bosa Milićević“ - OŠ „Sečenji Ištvan“ 0:4 

PLASMAN:

  1. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica
  2. OŠ „Bosa Milićević“ Novi Žednik
  3. OŠ „Pionir“ Stari Žednik

278_4.jpg

OŠ "Sečenji Ištvan"

 

278_5.jpg

OŠ "Bosa Milićević" - Novi Žednik

 

278_6.jpg

OŠ "Pionir" - Stari Žednik