26.08.2019. Ponedeljak

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Rrezultati Okružnog prvenstva u stonom tenisu
24.10.2017.

Okružno prvenstvo u stonom tenisu održanoje u stonoteniskom centru u Subotici u organizaciji  STK "Spartak" u utorak 24. oktobra. Svi pobednici takmičenja u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji, stekli su pravo učestvovanja na republičkom prvenstvu u Zrenjaninu

Osnovne škole, učenici – ekipno:

  1. OŠ ”Jovan Mikić“ Subotica
  2. OŠ ”Miroslav Antić“ Palić 

Osnovne škole, učenici – pojedinačno:

  1. Aleksandar Čokić, OŠ “Jovan Mikić“ Subotica 
  2. Žolt Kovač, OŠ ”Čaki Lajoš“ Bačka Topola
  3. Stojan Kiš Lehel, OŠ “Jovan Jovnović Zmaj“ Subotica

230_3.jpg 

 

 

Osnovne škole, učenice – ekipno:

  1. OŠ ”Adi Endre“ Mali Iđoš
  2. OŠ “Majšanski put” Subotica 

Osnovne škole, učenice – pojedinačno:

  1. Katarina Gvozdenović, OŠ ”Adi Endre” Mali Iđoš
  2. Francia Flavie, OŠ ”Čaki Lajoš“ Bačka Topola
  3. Lucia Marušin, OŠ ”Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica 

230_4.jpg


Srednje škole, učenici - ekipno:

  1. Gimnazija “Deže Kostolanji“ Subotica
  2. TŠ “Ivan Sarić” Subotica 

Srednje škole, učenici - pojedinačno:

  • 1. Bognar Bence, Gimnazija “Deže Kostolanji“ Subotica 
  • 2. Dominik Mihalovič, Gimnazija “Deže Kostolanji“ Subotica 
  • 3. Ričard Kovač, Gimnazija i Ekonomska škola “Dositej Obradović” Bačka Topola 
  • 3. Adam Tari, Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

230_1.jpg


Srednje škole, učenice - ekipno:

  1. Gimnazija i Ekonomska škola “Dositej Obradović” Bačka Topola 

Srednje škole, učenice - pojedinačno:

  • 1. Pele Oršolja, Gimnazija i Ekonomska škola “Dositej Obradović” B. Topola 
  • 2. Kata Dudaš, Gimnazija i Ekonomska škola “Dositej Obradović” Bačka Topola 
  • 3. Mernjak Ramona, Gimnazija “Deže Kostolanji“ Subotica 
  • 3. Iva Toković, Hemijsko Tehnološka škola, Subotica 

230_2.jpg

 

NAPOMENA: Pobednici takmičenja u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji, stekli su pravo učestvovanja na republičkom prvenstvu u Zrenjaninu. Osnovne škole: 22.11.2017. Srednje škole: 23.11.2017.