16.12.2017. Subota

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
Vesti
Liga SU šampiona počinje u utorak 10. oktobra
09.10.2017.

Takmičenje "Liga SU šampiona" u malom fudbalu za učenike V - VI razreda osnovnih škola održava se u utorak 10. oktobra. Takmičenje će se održati na terenima “KUTENS” u Dudovoj šumi.

UČENICI: Utorak, 10.10.2017.

  • A. OŠ “Kizur Ištvan”, OŠ “Pionir”, OŠ “Petefi Šandor” 
  • B. OŠ “Hunjadi Janoš”, OŠ “Miroslav Antić”, OŠ “Ivan Goran Kovačić” 
  • C. OŠ “Ivan Milutinović”, OŠ “Đuro Salaj”, OŠ “Matija Gubec” 
  • D. OŠ “Majšanski put”, OŠ “Sečenji Ištvan”, OŠ Bosa Milićević” 
  • E. OŠ “Sveti Sava”, OŠ “Matko Vuković”, OŠ “Vladimir Nazor”, OŠ “Sonja Marinković”, 
  • F. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj”, OŠ Miloš Crnjanski”, OŠ “Jovan Mikić" 

Teren 1

  • 08:30 OŠ “Ivan Milutinović”–OŠ “Đuro Salaj” (C1)
  • 09:00 OŠ “Hunjadi Janoš”–OŠ “Miroslav Antić” (B1)
  • 09:30 OŠ “Kizur Ištvan”–OŠ “Pionir” (A1)
  • 10:00 OŠ “Đuro Salaj”-“Matija Gubec” (C2)
  • 10:30 OŠ “Miroslav Antić”–OŠ “Ivan G. Kovačić” (B2)
  • 11:00 OŠ “Pionir”–OŠ “Petefi Šandor” (A2) 
  • 11:30 OŠ “Matija Gubec”–OŠ “Ivan Milutinović” (C3)
  • 12:00 OŠ “Ivan G. Kovačić”–OŠ “Hunjadi Janoš” (B3) 
  • 12:30 OŠ “Petefi Šandor”-OŠ “Pionir” (A3) 
  • 13:00 Pobednik grupa C – Pobednik grupa B (G)
  • 13:30 Pobednik grupa A – Pobednik grupa D (H)

 

Teren 2

  • 08:30 (F1) OŠ “Jovan J. Zmaj”–OŠ “Miloš Crnjanski” 
  • 09:00 (E1) OŠ “Sveti Sava”–OŠ “Matko Vuković” 
  • 09:30 (D1) OŠ “Majšanski put”–OŠ “Sečenji Ištvan” 
  • 10:00 (F2) OŠ “Miloš Crnjanski”–OŠ “Jovan Mikić”
  • 10:30 (E2) OŠ “Vladimir Nazor”–OŠ “S. Marinković” 
  • 11:00 (D2) OŠ ““Sečenji Ištvan”–OŠ “Bosa Milićević”
  • 11:30 (F3) OŠ “Jovan Mikić”–OŠ “Jovan J. Zmaj”
  • 12:00 (E3) Pobednik E1 – Pobednik E2
  • 12:30 (D3) OŠ “Bosa Milićević”-OŠ ““Sečenji Ištvan”
  • 13:00 (E3) Poraženi E1 – Poraženi E2 
  • 13:30 ( I ) Pobednik grupe F – Pobednik grupe (E)

F I N A L E

  • 14:00 Pobednik (G) – Pobednik( H) 
  • 14:30 Pobednik (H) – Pobednik ( I ) 
  • 15:00 Pobednik ( I ) – Pobednik (G)

PRAVO NASTUPA imaju SAMO učenici V - VI razreda OŠ. (Molimo sve kolege da obavezno ponesu pištaljke jer takmičenje “Liga SU šampiona” sude isklljučivo nastavnici - profesori fizičkog vaspitanja)

UČENICE: Sreda, 11.10.2017.

  • A. OŠ “Jovan Mikić”, OŠ “Ivan Milutinović”, OŠ “Bosa Milićević”, OŠ “Hunjadi Janoš”, 
  • B. OŠ “Kizur Ištvan”, OŠ “Pionir”, OŠ “Đuro Salaj”, OŠ “10. Oktobar”, 

Teren 1

  • 11:00 OŠ “Jovan Mikić”–OŠ “Bosa Milićević” (A1) 
  • 11:30 OŠ “Ivan Milutinović”- OŠ “Hunjadi Janoš” (A2) 
  • 12:00 Pobednik A1 – Pobednik A2 (C) 
  • 12:30 Poraženi A1 – Poraženi A2 (E) 
  • 13:00 Poraženi C – Poraženi D (V mesto) 
  • 13:30  Pobednik C – Pobednik D ( I mesto) 13:30 Pobednik E – Pobednik F ( III mesto) 

Teren 2

  • 11:00 (B1) OŠ ““Kizur Ištvan”–OŠ “10. Oktobar”
  • 11:30 (B1) OŠ “Pionir”–OŠ “Đuro Salaj”
  • 12:00 (D) Pobednik B1 – Pobednik B2
  • 12:30 (F) Poraženi B1 – Poraženi B2 
  • 13:00 Poraženi E – Poraženi F (VII mesto)
  • 13:30 Pobednik E – Pobednik F ( III mesto) 

Molimo ekipe da se na vreme pojave na terenima kako bi se ispoštovala satnica takmičenja.