23.10.2019. Sreda

 
NAŠI PARTNERI
2_3.jpg
Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
Savez za skolski sport Srbije
Savez za skolski sport Srbije
2_4.jpg
Savez za skolski sport Vojvodine
Grad Subotica
Grad Subotica
18.10.2019.

Gradsko prvenstvo u košarci i basketu 3x3 za Srednje škole održamno je u petak 18. oktobra u Gimnaziji Svetozar Marković. U oba takmičenja trijumfovali su učenici i učenice ESŠ Bosa Milićević koji su stekli pravo učešća na Okružno prvenstvo.   

Rezultati Gradskog prvenstva u košarci.

Srednje škole (M)  

  • ESŠ “Bosa Milićević” – TŠ “Ivan Sarić” 42:26
  • Gimnazija “Svetozar Marković” – Politehnička škola 58:38
  • Gimnazija “Svetozar Marković” - ESŠ “Bosa Milićević” 21:38339_1.jpg 

ESŠ “Bosa Milićević” je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu.

Srednje škole (Ž)

ESŠ “Bosa Milićević” je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu.

Rezultati Gradskog prvenstva u basketu 3x3 

Srednje škole (M)

  • Hemijsko-Tehnološa škola – Gimnazija “Svetozar Marković” 9:21 
  • ESŠ “Bosa Milićević” – Politehnička škola 21:9 
  • Gimnazija “Svetozar Marković” - TŠ “Ivan Sarić” 9:14 
  • ESŠ “Bosa Milićević” – TŠ “Ivan Sarić” 20:13 

339_2.jpg

ESŠ “Bosa Milićević” je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu

Srednje škole (Ž)

ESŠ “Bosa Milićević” je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu.



17.10.2019.

Okružno prvenstvo u atletici održano je na Gradskom stadionu u Subotici u četvrtak 17. oktobra uz učešće blizu 400 takmičara. Pobednici po disciplinama su stekli pravo učestvovanja na Međuokružnom prvenstvu. Mesto i datum međuokružnog takmičenja još nije određen, ali će biti u II polugodištu školske 2019/2020.

Rezultati u ekipnoj konkurenciji:

Osnovne škole (M)

  1. OŠ "10. Oktobar" Subotica
  2. OŠ "Kizur Ištvan" Subotica

Osnovne škole (Ž)

  1. OŠ "Adi Endre" Mali Iđoš
  2. OŠ "Kizur Ištvan" Subotica

Srednje škole (M)

  1. Hemijsko.Tehnološka škola, Subotica
  2. TŠ "Ivan Sarić" Subotica
  3. Politehnička škola, Subotica
  4. Srednja muzička škola, Subotica

Srednje škole (Ž)

  1. Gimn. i Ekon. šk. "Dositej Obradović" Bačka Topola
  2. Politehnička škola, Subotica

Rezultati u pojedinačnoj konkurenciji u prilogu ispod. 



16.10.2019.

Okružno prevenstvo u atletici za osnovne i srednje škole održaće se na Gradskom stadionu u četvrtak 17. oktobra. U daljem tekstu se nalaze startne liste i raspored takmičenja. 

OSNOVNE ŠKOLE

Okružno prvenstvo za osnovne škole počinje u 11:00 časova. 

SREDNJE ŠKOLE
 
Okružno prvenstvo za osnovne škole počinje u 14:00 časova. 

 



11.10.2019.

Rezultati Gradskog prvenstva u košarci za osnovne škole

Osnovne škole, muški 

A grupa: Domaćin: OŠ “Sonja Marinković” Utorak, 08.10.2019.

  • 14:00 (1) OŠ “Sonja Marinković” - OŠ “Jovan Mikić” 17:11 
  • 14:40 (2) OŠ “Matija Gubec” - OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 13:21 
  • 15:20 (3) OŠ “Jovan Mikić” - OŠ “Matija Gubec” 7:11 
  • 16:00 (4) OŠ “Sonja Marinković” - OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” 22:19 

T A B EL A

  1. OŠ “Sonja Marinković” Subotica
  2. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Subotica
  3. OŠ “Matija Gubec”
  4. OŠ “Jovan Mikić” 

B grupa Domaćin: OŠ “Kizur Ištvan” Petak, 04.10.2019.

  • 13:00 (1) OŠ “Kizur Ištvan” – OŠ “Sveti Sava” 17:10 
  • 13:40 (2) OŠ “Sveti Sava” – OŠ “10. Oktobar” 21:12 
  • 14:20 (3) OŠ “10. Oktobar”- OŠ “Kizur Ištvan” 3:35 

T A B EL A

  1. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica
  2. OŠ “10. Oktobar” Subotica
  3. OŠ “Sveti Sava” Subotica 

C grupa Domaćin: OŠ “Majšanski put” Sreda, 09.10.2019.

  • 10:00 (1) OŠ “Majšanski put” – OŠ “Ivan Goran Kovačić” 32:14 
  • 10:40 (2) OŠ “Ivan Goran Kovačić” – OŠ “Ivan Milutinović” 20:0 
  • 11:20 (3) OŠ “Ivan Milutinović” - OŠ “Majšanski put” 0:20 

T A B EL A

  1. OŠ “Majšanski put” Subotica
  2. OŠ “Ivan Goran Kovačić”
  3. OŠ “Ivan Milutinović” Subotica 

F I N A L E Osnovne škole, muški. Škola domaćin: OŠ "Sonja Marinković" Četvrtak, 10.10.2019.

  • 13:30 (1) OŠ "Sonja Marinković" - OŠ "Majšanski put" 18:33 
  • 14:30 (2) OŠ "Majšanski put" - OŠ "Kizur Ištvan" 24:16 
  • 15:30 (3) OŠ "Kizur Ištvan" - OŠ "Sonja Marinković" 16:23 

T A B EL A

  1. OŠ “Majšanski put” Subotica
  2. OŠ “Sonja Marinković” Subotica
  3. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica 

 336_1.jpg

OŠ “Majšanski put” iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu

Fotogalerija 

 

Osnovne škole, devojke

Domaćin: OŠ “Sonja Marinković” Četvrtak, 10.10.2019.

  • 13:00 (1) OŠ “10. Oktobar” – OŠ “Matija Gubec” 12:15 
  • 13:40 (2) OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” – OŠ “Kizur Ištvan” 4:24 
  • 14:20 (3) OŠ “10. Oktobar” - OŠ “Kizur Ištvan” 2:7 
  • 15:00 (4) OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” - OŠ “Matija Gubec” 16:12 

T A B EL A

  1. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Subotica
  2. OŠ “Matija Gubec” Tavankut
  3. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica
  4. OŠ “10. Oktobar” Subotica 

336_2.jpg

OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na Okružnom prvenstvu

Fotogalerija



08.10.2019.

OKružno prvenstvo u stonom tenisu za osnovne i srednje škole održano je u Stonoteniskom centru u Subotici u utorak 8. oktobra. 

Ostvareni rezultati:

Osnovne škole

UČENICI

Ekipno: OŠ „Matko Vuković“ – OŠ „Jovan Mikić“ 0:2

T A B E L A:

  1. OŠ „Jovan Mikić“
  2. OŠ „Matko Vuković“ 

OŠ „Jovan Mikić“ iz Subotice je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ – Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 / 3:11, 6:11 
  • Roža Levente, OŠ „Čaki Lajoš“ – Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 0:2 / 1:11, 4:11 
  • Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ - Roža Levente, OŠ „Čaki Lajoš“ 2:0 / 11:1, 11:4 
  • Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ - Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ 2:1 / 7:11, 11:8. 11:7 

P L A S M A N

  1. Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  2. Nemanja Marković, OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
  3. Tibor Hegediš, OŠ „Adi Endre“ Mali Iđoš 

Vedran Bošnjak, OŠ „Jovan Mikić“ iz Subotice je stekao pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

UČENICE

Ekipno: OŠ „Čaki Lajoš“ – OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0

T A B E L A

  1. OŠ „Čaki Lajoš“ Bačka Topola
  2. OŠ „Sečenji Ištvan“ Subotica

OŠ „Čaki Lajoš“ iz Bačke Topole je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ - Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ 1:2 / 11:2, 3:11, 5:11 
  • Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ – Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ 0:2 / 2:11, 1:11
  •  Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ - Noemi Božić, OŠ „Sečenji Ištvan“ 2:0 / 11:5, 11:2 
  • Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ - Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ 0:2 / 4:11, 4:11 

P L A S M A N

  1. Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ Novo Orahovo
  2. Lucija Marušin, OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica
  3. Edina Barna OŠ „Čaki Lajoš“ Bačka Topola 

Tijana Tari, OŠ „18. Oktobar“ iz Novog Orahova je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Srednje škole

UČENICI

Ekipno:

  • Politehnička škola – Poljoprivredna škola 2:1 
  • TŠ „Ivan Sarić“ – Politehnička škola 2:0 

T A B E L A

  1. TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  2. Politehnička škola, Subotica
  3. Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

TŠ „Ivan Sarić“ iz Subotoce je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ – Edmond Bodonji, Poljoprivredna škola 2:0 / 11:1, 11:3 
  • Adam Tari, Poljoprivredna škola – Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 0:2 / 5:11, 5:11 
  • Edmond Bodonji, Poljoprivredna škola - Adam Tari, Poljoprivredna škola 0:2 / 5:11, 6:11 
  • Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić– Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ 2:1 / 8:11, 11:6, 11:7 

P L A S M A N

  1. Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  2. Jovan Marković, TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
  3. Adam Tari, Poljoprivredna škola, Bačka Topola 

Aleksandar Čokić, TŠ „Ivan Sarić“ iz Subotice je stekao pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

UČENICE

Ekipno:

  • Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ – Politehnička škola 2:0 
  • Gimnazija „Deže Kostolanji“ Subotica - Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ 0:2 

T A B E L A

  1. Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  2. Gimnazija „Deže Kostolanji“ Subotica
  3. Politehnička škola, Subotica 

Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ Bačka Topola je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Pojedinačno:

  • Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ – Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:4, 11:6 
  • Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ – Ramona Mernjak, „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:8, 11:7 
  • Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ - Ramona Mernjak, „Kostolanji Deže“ 2:0 / 11:6, 11:5 
  • Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ - Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ 0:2 / 3:11, 8:11 

P L A S M A N

  1. Lila Kovač Katona „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  2. Lila Bakoš Gimn. „Dositej Obradović“ Bačka Topola
  3. Regina Seke, Gimn. „Kostolanji Deže“ Subotica 

Lila Kovač Katona, Gimn. i Ekon. šk. „Dositej Obradović“ iz Bačke Topole je stekla pravo učestvovanja na SOŠOS-u Novom Sadu.

Fotogalerija sa takmičenja